Búdy pre psov

      Búda pre psa je zložená z pevných izotermických panelov a sklopnej strechy. Vyrába sa v niekoľkých variantoch a v štyroch veľkostiach (malá, stredná, veľká, extra veľká), podľa druhu chovaného psa. Prevedenie je možné realizovať s rovnou alebo pultovou strechou, hranatým alebo oblým vstupným otvorom, umiestneným vpravo alebo vľavo. Izotermická úprava búdy umožňuje chov psa aj v extrémnych podmienkach. Na zimu so zateplením vstupu, v letnom období je možné využiť polohovateľnú odklápaciu strechu na dodatočné vetranie. Na základe požiadaviek zákazníka je možné vyrobiť búdu inej veľkosti alebo v inom prevedení. Dodávka je možná aj v demontovanom stave.

Charakteristika:
 • Štandardné vyhotovenie: rovná alebo pultová otváracia strecha, oblý alebo hranatý vstupný otvor (vpravo alebo vľavo), deliaca priečka, oplechovanie rohov búdy a vstupného otvoru.
 • Doplnková výbava: vnútorná vyberateľná podlaha.
 • Zloženie panelov: vonkajšie opláštenie - tatranský profil (v prírodnej farbe alebo s hnedým náterom), prípadne laminát; Izolácia - EPS alebo STYROFOAM; vnútorné opláštenie - preglejka, prípadne laminát.
 • Možnosť dodania v zmontovanom alebo demontovanom stave.
 •  

    Technické parametre a cenník

   

  MALÁ BÚDA

  - vhodná pre malé plemená psov, ako sú jazvečík, bígl, foxteriér a pod.

  STREDNÁ BÚDA

  - vhodná pre stredne veľké plemená, ako napríklad špic, pudel, bulteriér, čau čau a pod.

  VEĽKÁ BÚDA

  - vhodná pre veľké plemená, ako napíklad nemecký ovčiak, boxer, rotvajler, zlatý retriever a pod.

  EXTRA VEĽKÁ BÚDA

  - vhodná pre veľké plemená psov, ako sú doberman, slovenský čuvač a pod.

  LAMINÁTOVÁ BÚDA

  - vonkajší aj vnútorný plášť je z laminátu.